SLUŽBY

KOSMETICKÉ SLUŽBY

BIOLINE - Krása v srdci

BIOLINE je značka luxusní pleťové a tělové kosmetiky určená pro použití v profesionálních salonech a pro domácí péči. Produkty jsou navrženy tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem.

Produkty Bioline obsahují aktivní látky získávané z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře.

ALISSA BEAUTÉ - Krása v rukou přírody

Alissa Beauté je italská značka pleťové a tělové kosmetiky. Používá moderní aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Většina produktů je bez chemické konzervace a parfemace, čímž se předchází případným nežádoucím reakcím.

Alissa Beauté se prodává výhradně v kosmetických salonech. Výroba těchto produktů je založena na faktu, že s ní pracují vzdělaní odborníci. Můžeme si tedy dovolit vyhýbat se multifunkčním výrobkům a orientovat se na řešení konkrétních a právě VAŠICH požadavků pleti. V kosmetickém salonu Alissa Beauté vám pomohou s výběrem produktů pro domácí péči. Respektujeme i vaše finanční možnosti, proto jsou na výběr ošetření od ekonomických až po luxusní.

MAKEUP ARTIST

  • Denní make-up
  • Večerní make-up
  • Svatební líčení
  • Fotomake-up
  • Líčení přehlídek a hostesek
  • Vlasový styling (úprava vlasů na focení,pro přehlídky).

SEMIPERMANENTNÍ PRODLOUŽENÍ ŘAS

Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu velmi kvalitním materiálem od firmy BLINK LASH STYLIST & CARE, která je jedním z největších výrobců na světě. (atestovaný SZÚ Praha). Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

 

  • salon
  • salon